Zadzwoń do nas
Tkaniny bawełniane i dzianiny

Tkaniny bawełniane i dzianiny

Tkaniny bawełniane i dzianiny dresowe. Nowy rok rozpoczęliśmy wprowadzeniem serii nowych wzorów tkanin bawełnianych. Jest ich sporo i wciąż zwiększamy ich różnorodność. Planujemy wprowadzić do oferty dzianiny dresowe z części naszych wzorów.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe

Wprowadzamy możliwość zakupu Wirtualnej Karty Podarunkowej. Zbliżają się Święta i każdy szuka prezentów dla znajomych, przyjaciół. Idealnie sprawdzają się w tym wypadku karty podarunkowe. Są super rozwiązaniem na wiele okazji jak imieniny, urodziny i inne okazje.

Panele na śpiwory

Panele na śpiwory

Zapraszamy do naszego działu z panelami. Wśród nich znajdziecie gotowe wodoodporne panele poliestrowe na śpiworki.

Panele na worko plecaki

Panele na worko plecaki

Wkrótce w ofercie naszego sklepu internetowego pojawią się poliestrowe panele na worko plecaki. Wiele Waszych ulubionych wzorów w nowym wydaniu.

Wzory kwiatowe

Wzory kwiatowe

W ofercie naszego sklepu zagościły wzory kwiatowe. Między innymi Dalie, Magnolie, Goździki, Paprocie.

Panele na maskotki

Panele na maskotki

Nasza nowość w ofercie to panele na maskotki z tkaniny welurowej 100% poliester przód + tył. Idealne na dekorację, prezent. Maskotkę wystarczy zszyć, wypełnić kulką silikonową lub innym wypełnieniem i produkt gotowy :)

Panele welurowe na maty

Panele welurowe na maty

Poszerzamy swoją ofertę o panele z tkaniny welurowej 100% poliester na maty / dywaniki w zestawie z panelami na poduszkę przód + tył. Panel na matę ma wymiar średnicy 100 cm, natomiast panel na poduszkę 45 cm x 45 cm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Panele/Maty lub klikając tutaj